Stránky

pondělí 30. března 2015

Rychlá soutěž o vstupenky na Interbeauty Prague

A jsem tu s druhým dnešním příspěvkem, kde budeme soutěžit o vstupenky na Interbeauty Prague. Pro ty, co nevědí, jedná se o mezinárodní veletrh kosmetiky a kadeřnictví, koná se v Praze na Výstavišti a to příští týden v pátek a v sobotu 10. a 11. dubna. Takže kdo by měl zájem si udělat výlet do Prahy, pokochat se stánky s voňavou kosmetikou a nepřeberným množstvím laků, určitě se zapojte do soutěže, kterou zde na blogu můžu uskutečnit jen díky štědré modeláži, od které jsem vstupenky dostala.

Budeme soutěžit o 2x dvě vstupenky, jejíž součástí je i kupón, při jehož předložení dostane prvních 10.000 návštěvníků 10ti denní lak EBD UpToX, o kterém se jistě více dozvíte na veletrhu. Jaké jsou podmínky pro zapojení do soutěže?

1. Být mým pravidelným čtenářem (sledovat přes GFC).

2. Napsat mi do komentáře pod jakým jménem sledujete a e-mail, abych vás mohla kontaktovat v případě výhry.

3. Být z ČR, ale nebráním se ani Slovenským čtenářkám, pokud si chtějí udělat výlet do Prahy. 

Z důvodu brzkého konání veletrhu půjde opravdu o rychlosoutěž, proto bude ukončena už ve čtvrtek 2. dubna 2015, abych mohla lístky v pátek poslat a mohly včas dorazit. Proto prosím případné výherkyně, aby během pátku sledovaly blog nebo alespoň e-mail a mohly jsme se domluvit na dalších podrobnostech. 


Přeju hodně štěstí!

3 komentáře:

 1. Ahoj, sleduji te pod Adush-ka a email je adush-ka@stream.cz. Tesim se, A. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Ahoj, sleduju jako My Pink Spirit :) email lemonka173@seznam.cz :)

  OdpovědětVymazat
 3. Jé, sleduju tě ted už jako Jana Hrabačková,ale upřímně jsem si tě do sledování dala až ted, neveděla jsem totiž, že vubec neco jako sledování blogu je :D vždycky čtu na mobilu tve članky a tam se mi to neobjevuje :D

  Na interbeauty se letos chystám s kamarádkou, tak lístek by se určitě hodil.:)
  Muj email je : Hrabajda@gmail.com
  PS: v době vyhlášení budu v Itálii, tak budu doufat a čekovat na wifi email :D

  OdpovědětVymazat