Stránky

čtvrtek 22. května 2014

Maybelline - 300

Krásný den, 

dneska si střihneme opět Maybelline, ale nebojte, už s nimi budu pomalu končit, to víte... to ta akce 2 + 1 zdarma v DMku. Ještě mám jeden kousek z řady neonek, oranžovou variantu a pak už to snad bude vše. Teď bych vám ale ráda představila tuhle třístovku. 

Je to růžovější obdoba od GS - 101ky (o té jsem psala ZDE). A mohu říct, že jsme si spolu opravdu káply do noty. Nejen, že je krásně pigmentovaná a stačí 2 vrstvičky, ale i se krásně lakuje a navíc skvěle vypadá - oproti 101čce od GS, kterou můžete natírat i 4x a pořád máte na nehtech mlíko :-D. Tím ji v žádném případě nechci urazit, protože je to jeden z mých oblíbených kousků. Takové barvičky já prostě můžu, protože nehty vypadají upraveně a zároveň skvěle poslouží, když chcete být méně nápadná a přesto upravená. 

Lak má lesklý finish a schne průměrně dlouho. Tedy pro mě to byla ale nekonečná doba, protože jsem zhýčkaná všema turbo dryema a vytvrzovačema. Měla jsem totiž v plánu ho nafotit a ještě na něj nanést nějaký pěkný efektový nadlak. Takže se musím přiznat, že jsem ho lakovala dvakrát. A to jednou večer, když jsem ještě pak potřebovala jet pryč a nutně jsem potřebovala všechno dělat nehtama, takže asi každá z nás někdy zažila ten zmatek a spěch a do toho "anizanicschnoucí" nehty a umí si to představit :-D. Tím můj příběh nekončí, ráno jsem se vzbudila s krásným polštářovým vzorem :-D. Takže jsem ho nalakovala nanovo a tentokrát už se všechno povedlo a vy se můžete podívat jak vypadá samotný a v druhé části s mým oblíbeným efektovým nadlakem od Essence 02 baby, you're a firework, který snad vypadá na všem úžasně, a který jsem objevila u Romči a po které se zase tak trochu opičím já. Tak snad se nebude zlobit :).

A kdybyste si vzpomněla některá na nějaký dobrý matující top coat, budu moc ráda. Mám jeden od flormaru a mně přijde, že vůbec nematuje :-(Užívejte sluníčka a mějte krásný den :)

16 komentářů:

 1. Krása, moc ti sluší, tyhle Coloramy jsem zavrhla kvůli špatné zkušenosti se 77 od tý doby se válí ve sbírce :D

  OdpovědětVymazat
 2. Sakryš, ten vypadá fakt dost dobře ! Určitě bych si ho nevzala, protože bych si myslela, že s krytím na tom bude obdobně, jako tebou zmiňovaná GS a na co mít takový dva ? :D Takže mě fakt moc překvapilo, že má takhle bezvadný krytí a pociťuji, že ho asi budu potřebovat. :D Obdivuju, jak krásně máš nalakováno a s Essence mu to moc sluší. Teď se zase můžu cítit já důležitě, ha. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je krásnej :) Já jsem u něj stála nějakou chvíli a převalovala ho v ruce a pořád nevěděla, ale když byl "zdarma" jako ten třetí, tak neber to :D Já jsem asi fakt ujetá na takovýhle odstíny :D

   Vymazat
 3. Máš krásný nehtíky :-) tenhle lak samotnej by byl na mně osobně moc světlej, ale s tim TC!!!!!! To koukam, fakt dokonalost!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkujiiiii :)) A live to vypadá ještě o něco víc peckově :D

   Vymazat
 4. Nádherný jak samotný tak poté s Essence ;) Moc Ti sluší..:) Sakra aby šla zase nakupovat..:D Ještě chci nové neonky Dermacol a plno dalšího přitom teď nové laky mám..achjo to je nemoc..:D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sakra, o něco jsem přišla? Jakýýýýý neonkyyy? :D :D

   Vymazat
 5. Páni tak ten je dokonalý!
  Jinak matující top coat má china glaze ale levnější varianta je miss sporty který se schání hodně špatně ale pokud jsi z Brna tak se můžeme domluvit protože je tady jedna stará drogerka kde ten matující top coat mají ;-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji moc :) Bohužel jsem až z druhého konce republiky - K. Vary. Budu se po něm muset někde podívat třeba na netu nebo prozkoumat zákoutí Karlových Varů a najít taky nějakou takovou starou drogerku :D Nebo sehnat nějakou jinou variantu, to je škoda.

   Vymazat
 6. ta třístovka je vážně moc povedený kousek. ani nevím, že Maybelline má v arzenálu takového krasavce. máš moc krásně nalakováno. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oo, děkuji ti :) Já jsem ho taky viděla poprvé, jinak si ty Coloramy zas tolik neprohlížím. Ale jak byla ta akce, tak jsem zkoumala, všemocné kouzlo na lakomaniačky :D

   Vymazat